سوالات متداول

حداقل خرید وبمانی و پرفکت مانی 1، تتر 15 و بروکرهای فارکسی 20 دلار می باشد.
حداکثر خرید نیز حدود 3000 دلار است که می تواند با درخواست مشتری افزایش یابد.

حداقل فروش وبمانی و پرفکت مانی 5، تتر و بروکرهای فارکسی 10 دلار می باشد.
حداکثر فروش نیز 5000 دلار است که می تواند با درخواست مشتری افزایش یابد.

هر مشتری تایید شده، در ابتدا می تواند روزانه تا سقف پنج میلیون تومان خرید داشته باشد. این سقف به تدریج و با درخواست مشتری و با انجام عملیات احراز هویت دوم، قابل افزایش است.

خیر به هیچ وجه. استفاده از کارت بانکی دیگران به طور اتوماتیک توسط سیستم چک می شود و ریال واریزی تا تعیین تکلیف در مراجع قضایی نزد ما مسدود خواهد ماند و یا به صلاحدید اکسیرپرو، با کسر کارمزد انتقال، به همان کارت فرستنده برگشت خواهد خورد. مشتری فقط می تواند از کارت بانکی به نام خود که توسط سایت تایید شده، برای خرید استفاده کند.

بله. ما اجازه صدور اینیشیال پاسپورت وبمانی را برای مشتریان داریم.
برای توضیحات کامل به لینک زیر بروید: صدور پاسپورت وبمانی

خیر. کاربر پس از ثبت نام اولیه و تایید ایمیل و شماره همراه خود می تواند عملیات فروش به سایت را انجام دهد. برای سرویس خرید آنلاین از سایت حتما باید مراحل احراز هویت و ثبت حساب و کارت بانکی خود را انجام دهد. راهنمای ثبت نام و تایید حساب در اکسیرپرو در اینجا قابل مشاهده است.

همان لحظه! خرید وبمانی، پرفکت مانی، ووچر و تتر آنی، لحظه ای و اتوماتیک است و به محض خرید به حساب مشتری واریز می گردد. بنابراین مشتریان محترم در تمام ساعات شبانه روز و هفت روز هفته می توانند از اکسیرپرو خرید آنلاین داشته باشند.

سعی اکسیر پرو براین است که زیر یک ساعت با مشتریان تسویه کند. ولی با توجه به شرایط بانکی بهتر است بازه چند ساعت اداری تا حداکثر یک روز کاری را مدنظر قرار دهید. با عنایت به ساعت ۱۵:۳۰ تسویه پایا در روزهای کاری، ممکن است تسویه حساب مشتری به روز کاری بعد موکول شود.

ممکن است به دلیل غیر فعال کردن دریافت پیامکهای تبلیغاتی، اس ام اس های اکسیرپرو را نیز دریافت نکنید. کافیست با موبایل خود با یکی از تلفنهای همراه ما در صفحه تماس با ما، تماس بگیرید تا همکاران ما شماره همراه شما را به صورت دستی فعال کنند.

خیر. هنگام سفارش خرید کلیه کارمزدها به صورت شفاف نمایش داده می شود و هزینه دیگری به مشتری تحمیل نخواهد شد. همچنین درگاه بانکی واسطی که برای خدمات آنلاین پرداخت استفاده می کنیم دارای کارمزد ناچیزی است که به مبلغ نهایی اضافه می شود.

بله. مشتریان به پنج سطح برنزی، نقره ای، طلایی، پلاتینیوم و الماس تقسیم می شوند که با توجه به حجم خرید یا فروشی که با اکسیرپرو داشته اند درجه بندی شده و می توانند از درصد تخفیفهای گوناگون استفاده کنند. این تخفیفات در صفحات سفارش خرید و فروش نمایش داده شده و در مبلغ نهایی اعمال می گردند. سطح کاربری، پس از لاگین به کابین، زیر اسم مشتری نمایش داده می شود.